Jdi na obsah Jdi na menu
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tereza H. - Kdo nezná, pojďte do toho!

Cvičení je opravdu, jak již je psáno - bomba, stojí to za to! Paní Zápotočná tomu rozumí, naplno se Vám bude věnovat, pomůže, poradí. Je báječná!

Tejpovaní! ... Tak to je neuvěřitelné, co dokáže! Díky paní Ireně mohu normálně fungovat bez menstruačních bolestí, které mě trápily dlouho a velice intenzivně.
Takže mnohokrát děkuji! Jsem nepopsatelně nadšená!
Mohu zkrátka jen chválit chválit a chválit!!!

Andrea Slámová - Jedním sloven bomba cvičení

Na cvičení jsem začala chodit od září a naprosto mne pohltilo. Irča je výborná instruktorka a její individuální přístup ke každé z nás, je sen každé cvičenky. Na každou lekci se moc těším a všem kdo váhá, zda cvičení s Irčou zkusit, to jen a jen doporučuji - je to totiž bomba!

Lucie Krtková - Zdravotní cvičení snů :)

Cvičení s Irčou jsem si oblíbila už před třemi lety, je neskutečně nabíjející a člověk bez něj prakticky nedokáže být :). Krásně na sobě můžeme pozorovat, jak se naše kondice pomalu zlepšuje, za což si Irči a jejího individuálního přístupu velice vážím. Myslím, že tělo po porodech opravdu potřebuje individální péči a té se nám tedy od této skvělé a profesionální lektorky dostává. Nemohu nezmínit, že Irča je skvělá nejen jako lektorka tohoto zdravotního cvičení, ale je skvělá i jako člověk. Děkuji ti Irčo, tělo se mi díky tobě dostalo zpět do formy a troufám si říci, že do možná ještě lepší než před otěhotněním :).

Zuzana Nehasilová - Irčo, jsi jednička:)

Cvičení s Irčou můžu jedině doporučit. Celý život jsem závodně sportovala, trenérů potkala mnoho, sama mám státnici z tělesné výchovy, ale Irčin přístup je opravdu jedinečný. Díky jejímu skvělému postoji, odbornosti a dalším neustálým školením se nám dostává skvělé péče. Dokáže poradit a povzbudit, kdykoliv vyjde vstříc, je vidět, že i ona sama má upřímnou radost, když se daří. Její cvičení zlepšuje celkové držení těla, problémy se zády i problémy spojené s porody. Já jsem vždycky po lekci příjemně unavená, plná energie a pozitivně nabitá. Na její hodiny plné legrace, pohodové atmosféry, nekončící pozitivní a podporující nálady a neskutečné ochoty se vždy těším. Bonusem navíc je mi pohled do zrcadla, kdy (poprvé za celý život) vidím své břišní svaly:)

Bára Ježková - Super cvičeni

Cvičeni s Irčou je super. Irča má individuální přístup a ohlídá vše co je potřeba, aby tělo netrpělo a nenamáhalo jiné svaly, než má.

Lenka Nedelčevová - Nadšená cvičenka :)

Toto cvičení velice doporučuji, pomohlo mi od bolesti zad a celkově se mi zlepšilo držení těla. Irča mne naučila cviky správně provádět a upozornila mne na chyby, kterých jsem si nebyla vědoma. Irči přístup je individuální ke každé klientce a proto jsem si toto cvičení tolik oblíbila. Prošla jsem již cvičením pro těhotné, poté poporodní kurzem a teď navštěvuji zdravotní cvičení. Pod Irčiným vedením se stále zlepšuji a posouvám své hranice, jsem nadšená, děkuji za tuto skvělou lektorku!

 


Facebook

Facebook


Mail list


Statistiky

Online: 1
Celkem: 71707
Měsíc: 2642
Den: 140