Jdi na obsah Jdi na menu
 

CVIČENÍ PO PORODU

Poporodní cvičení pro ženy po ukončeném šestinedělí

Kdy: úterý a čtvrtek od 17 hod.

Kde: cvičební sál v Nádražní ul. 456, Pelhřimov

Objednání na tel. 777 633 490

Kurz je sestaven z 12 lekcí a trvá 6 týdnů (2x týdně 45 min.)

article preview

Cvičení je určeno ženám po porodu, které chtějí vhodnou a jemnou cestou vrátit své tělo minimálně do původní kondice a jsou odhodlané nejen pravidelně docházet na lekce cvičení, ale také se věnovat každodennímu, několikaminutovému cvičení i doma.

Na kurzu se naučíte základy zdravého cvičení, aniž byste své tělo vystavovali rizikovému pohybu, který je nejen bez efektu, ale může vést ke zhoršení potíží a důsledků těhotenství a porodu.

Pokud Vás tedy trápí nefunkční břišní stěna, diastáza, stále vypouklé břicho, potíže s inkontinencí nebo bolesti beder, je kurz poporodního cvičení určený právě Vám, i když už od porodu uběhlo možná i více, než pár měsíců.wink Kurz trvá šest týdnů, protože právě za tuto dobu jsou, při pravidelném cvičení, znatelné první výsledky a to je zásadní pro motivaci pokračovat dále.

Cvičení probíhá v malých skupinách, abych měla prostor věnovat se každé zvlášť a kontrolovat správné provedení cviků. Ve velkých skupinách toto není v silách žádného lektora. 

Na lekce není potřeba nic jiného, než pohodlné oblečení, ručník a odhodlání cvičit pomalu, důsledně a pravidelně. Cvičíme bez bot, pomůcky a podložky na cvičení máte k dispozici ;)

 

 

 
 


Facebook

Facebook


Mail list


Statistiky

Online: 4
Celkem: 60144
Měsíc: 2320
Den: 62