Jdi na obsah Jdi na menu
 

CVIČENÍ V TĚHOTENSTVÍ

Cvičení pro těhotné od ukončeného 12.týdne

Kdy středa od 8:45 hod. a 16:00 hod. 

Kde:  cvičební sál v Nádražní ul. 456, Pelhřimov

Objednání na tel. 777 633 490

Lekce trvá 45 min.

article preview

Pohyb v těhotenství patří mezi základní přípravu ženy k porodu. Pohybový systém je těhotenstvím ovlivněn, dochází ke změnám, ať už vlivem hormonálním či vlivem tělesných změn, které provázejí každou těhotnou. Změna těžiště, pokles nožní klenby, zvětšující se zátěž bederní oblasti, pánevního dna a oslabená břišní stěna sebou nesou potíže, které se mohou velmi nenápadně odrazit v průběhu porodu. Nedostatek vhodného pohybu a chůze, časté a nesprávné sezení může způsobit bolestivé stavy, jejichž důsledky se podepíší nejen na vašem těle, ale bohužel i na porodu. Předcházejte těmto stavům a pečujte o svou tělesnou schránku - vrátí vám to;)

Cvičení v těhotenství není vhodné v případě rizikového těhotenství či některých zdravotních potíží (vysoký krevní tlak, nízko uložená placenta, krvácení, nedostatečnost děložního hrdla, opakované potraty a předčasný porod v anamnéze). Vždy je hodná konzultace s vaším lékařem.

Cvičení probíhá v malých skupinách, abych měla prostor věnovat se každé zvlášť a kontrolovat správné provedení cviků. Ve velkých skupinách toto není v silách žádného lektora. 

Na lekce cvičení potřebujete pouze pohodlné oblečení a ručník, ostatní pomůcky jsou vám k dispozici. Cvičíme bez bot ;)

 
 


Facebook

Facebook


Mail list


Statistiky

Online: 9
Celkem: 71718
Měsíc: 2651
Den: 146